Domov Enote Enota Ostržek

ENOTA OSTRŽEK

Med Kamniško Bistrico in robom Mengeškega polja, ob mirnem toku Mlinščice, smreke zakrivajo pogled na travnato igrišče vrtca Ostržek, posejano z barvitimi igrali, ki omogočajo gibalne izzive in družabno, varno in brezskrbno bivanje na prostem.

V Ostržku je čutiti prijetno, toplo, družinsko vzdušje. Le tri skupine otrok v treh igralnicah omogočajo veliko sodelovanja, druženja in povezovanja, kar omogoča tudi večnamenski prostor. Bližina Domžal omogoča vse ugodnosti, ki jih prinaša mesto, hkrati pa sprehode pa Mengeškem polju s panoramo Kamniških Alp, obilo pticami in možnostmi za raziskovanje, gibanje, učenje in ustvarjanje. V novi razdelilni kuhinji zadiši tudi po zdravih dobrotah izpod rok malih kuharjev. Poleg pravljične sobe so v vrtcu še drugi kotički, ki omogočajo igro vlog, ustvarjanje, konstruiranje ali pa le počitek in možnost igranja v majhni skupini.

• Starost otrok: 2-6 Let
  • Število oddelkov: 3