Aktualni dogodki
    Pretekli dogodki
    • Ogled novic Vabimo vas k ogledu novic za mesec marec

    • POLETNA REZERVACIJA je možna v času od 15. 6. do 15. 9. 2016 in je mogoča v strnjeni obliki NAJMANJ EN MESEC IN NAJVEČ DVA MESECA. Zaradi organizacije dela v poletnem času, vas prosimo, da »IZJAVO O KORIŠČENJU POLETNE REZERVACIJE« ODDATE V VAŠI ENOTI ČIM PREJ (ČE JE MOŽNO ŽE V MESECU MAJU). Na podlagi SKLEPA O UVEDBI REZERVACIJ pri stroških plačila oskrbnine vrtca in

    • Prosta mesta za sprejem otrok Starše obveščamo, da je v nekaterih enotah Vrtca Domžale po končanem postopku sprejema za šolsko leto 2016/2017, ostalo še nekaj prostih mest za sprejem otrok s 1. 9. 2016 in sicer za otroke stare od 2 – 6 let: V enoti Krtek v Ihanu sta še 2 prosti mesti za otroka, rojena 2014, 3 prosta mesta za otroke, rojene 2013 in 2 prosti mesti za otroka, rojena

    • Gledališka skupina Vrtca Domžale se je s predstavo Miška želi prijatelja v okviru mladinskega literarnega festivala Bralnice pod slamnikom predstavila v oddaji Dobro jutro na RTV SLO1 Ekipa je v kamere ujela utrip predstave Miška želi prijatelja, ki je nastala po istoimenski večjezični slikanici avtorice Nina Mav Hrovat. Ta je tudi režiserka predstave, ki jo odlično izvaja